-10%

Пазл "Динозаври" 500 елементів Danko Toys C500-13-07
175 ₴
157,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: C500-13-07
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина — пазл із зображенням Динозаврів.
Кількість елементів: 500
Розмір картини: 47,5х34 см.
Розмір коробки: 37х26х4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157,50 ₴
