-10%

Ігрова фігурка супергерой "Месники: Капітан Марвел" 99106
395 ₴
355,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 99106
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова фігурка за мотивами кінофільму "Месники" супергероя — Капітан Марвел.
Фігурка обладнана рухомими елементами, а також світловими та звуковими ефектами.
Живлення: батарейки типу таблетки.
Висота фігурки: 29 см.
Розмір коробки: 30х20х6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Колекційні |
| Висота | 290 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Марвел |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,50 ₴
