-10%

Лялька модниця із сумочкою Fashion Defa Lucy 8271 Фіолетова
285 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8271
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька з вбранням та сумочкою від Defa Lucy.
Колір плаття: Фіолетовий
Висота ляльки: 31 см.
Розмір коробки: 32х13х6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa Lucy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 31 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
