-10%

Лялька з кухонними меблями та продуктами Kaibibi BLD133
312 ₴
280,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BLD133
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька з кухонними меблями та приладдям.
До набору входить:
- Лялька — 29 см.
- Холодильник
- Стіл
- Стільці — 2 шт.
- Набір посуду та продуктів
Розмір коробки: 32х20х7 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAIBIBI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 290 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 32 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,80 ₴
