-10%

Автотрек канатний мотузковий Монстер Трак Trix Trux BB881
545 ₴
490,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BB881
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальний автотрек-канатна дорога.
Автомобіль-всюдихід виконує різні трюки, їздити на двох колесах і перевертається, пересуватися в повітрі канатною дорогою та долати всілякі перешкоди.
До комплекту входить:
- 1 машинка монстр трак
- Канатна траса
- 3 препятствие «Волна», “Уклон” и “Лестница”
- Наклейки для машини.
Живлення: 3 батарейки типу ААА
Розмір коробки: 39х25х8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 390 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,50 ₴



