
Дитячий ігровий намет "Єдиноріг" 100*80*80 см. LUGI HP-S-2ND
729 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-S-2ND
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий намет для дівчинки "Єдиноріг" — чудовий вибір, щоб урізноманітнити дозвілля дитини. Намет виготовлений у формі піраміди та підійде не тільки для ігор, але й як місце для зберігання іграшок.
Намет саморозкладний, для зберігання й перенесення упаковується в невеликий чохол із ручками. У розкладеному вигляді вона не займає багато місця, що дає змогу завжди знайти для неї куточок навіть у невеликому приміщенні.
Намет виготовлений із поліестеру, легко складається й швидко сохне, що дає змогу брати його із собою на природу або на пляж, де такий будиночок захистить малюка від сонця та вітру. Вхід у намет має липучки, у верхній частині є віконце-сіточка для вентиляції.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри в розкладеному стані: 80*80*100 см
- Внутрішні розміри: 80*80*100 см
- Розміри в складеному стані: 35*35*5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Персонажі | Єдиноріг |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Вага | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴







